Banesa në shitje
950.00 €

  • SHITET Banesa në Emshir-Kalabri, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 6 herë
 

▪️ afer Stacionit te Autobusave, kompleksi ALDEX, ngjit me kompleksin Dardha te Samaforat, me 90m2 nga kati i 8 (objekti 10katsh), me kushte shumë të mira banimi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️2 dhomë te gjumit,
▪️korridor,
▪️banjo
▪️depo dhe
▪️ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)