Banesë me qira
350.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 18.03.2023
Është shikuar 29 herë
 

ID: 17227
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 65 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per qira 1+1 ne Kalabri(Emshir),, tek hotel ‘Nartel’, ndërtim i ri nga Partner&Dervisholli. Banesa është e mobiluar dhe ka të gjitha elementet e nevojshme.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)