Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Emshir????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023
Është shikuar 40 herë
 

▪️Te Maxi, afër qerdhës 24 Yjet, me 80m2, kati 2 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore termokos, me kushte të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)