Banesë me qira
350.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 25.05.2023

Lëshohet banesa me qira në lagjën Emshir

– ID:1485
– Lokacioni:Emshir, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati:7
– Siperfaqe:55m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 350€

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet banesa me qira në lagjën Emshir, kompleksi Nartel. Banesa është e mobiluar në tërësi.Gjendet në katin e 7-të, me dy lifta funksional.
Struktura e banesës:
•Sipërfaqe 55m2
•Koridor
•Kuzhinë
•Sallon
•1 dhomë gjumi
•Banjo
•Ballkon

Adresa-Emshir
Rruga-Shefqet Shkupi
Blloku 4 / Hymja 4 / Kati 7
Çmimi i qirasë: I negocushëm. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për cift apo nje person te punesuar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)