Banesë me qira
400.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.09.2023

ID: 66421
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 90 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 7
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir). Banesa gjendet afër olive dhe Tirana lab, ka nje siperfaqe prej 90m2 dhe gjendet ne katin e 7-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim. Sistemin e ngrohjes e ke me Termokos.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)