Banesë me qira
300.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

ID: 66502
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 60 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 në lagjen Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa ka nje siperfaqe prej 60m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon | Kuzhinë | Dhomë Gjumi | Banjo | Ballkon | Depo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)