Banesë me qira
400.00 €

  • Banesë me qira në Emshir - Kalabri????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

▪️Te komleksi RIERA, afër Olive dhe Tirana lab, me 90m2 kati 7, ka Termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️2 Ballkona.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel: ????
+383 44 599 989+ Viber +WhatsApp

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)