Banesë me qira
430.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023

ID: 43197
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 118.5 m²
Dhoma: 3
Banjo: 2
Kati: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë per qira 3+1 ne Emshir, te Model Sllovenia, posedon siperfaqe 118.5m2 , banesa është e mobiluar dhe me kushte te pershtatshme per banim, ka pamje nga qyteti dhe ndodhet ne katin e parë.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 3 Dhoma Gjumi | 2 Banjo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)