Banesë me qira
350.00 €

  • Banesë me qira në Kalabri - Emshir????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 16.09.2023

▪️Afër TiranaLab, me 80m2, kati 3 me lift funksional, me #termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo, dhe
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)