Banesë me qira
320.00 €

  • Kalabri, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 07.12.2023
Është shikuar 46 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Lagjen Kalabria. Banesa është e mobiluar dhe shumë e përshtatshme për banim.
Banesa ndodhet te kompleksi EXDC (afër banesave të Arabve), në katin e 5 gjithashtu posedon ashensor.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Çmimi: 320
Rënditja
• Sallon dhe kuzhinë
• 1 Dhomë gjumi
• Banjo
• Ballkon

045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)