Banesë me qira
340.00 €

  • Emshir/Dardani, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 40 herë
 

Banesa e lire prej 4 Marsi
Leshohet banesa me #Qera 2+1 moderne te Stacioni Autobusav Dardani/Emshir te Dardha , banesa eshte komplete e mobiluar me te gjitha , super izolim dimrit , vend per parking me extra garazh

2 dhoma gjumi
1 sallon me kuzhine
1 banjo
1 terase
Koridor
Vend per parking plus Extra Garazh
Hyrja vetem me Chip
Cmimi 340 Euro
Veten pale serioze dhe afatgjate
Per me shume info +38344382343

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)