Banesë me qira
550.00 €

  • Banesat e Lesnes te Riera , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 44 herë
 

#Ofrohet PËR #QIRA #Banesë me #Termokos ne #Emshir -#Kalabri e #sapo #mobiluar #me #te #gjitha #te #reja në #Hyrje të #Prishtinës tek #Riera me #pamje #nga #rruga #kryesore.

|Sallon kuzhin| 3 dhoma gjumi| Banjo vc| shpajz koridor|2 ballkona| termokos Lift |

Banesa ndodhet në katin e parë në kuadër të kompleksit "Riera" Ndertim i Lesnes'në Hyrje të qytetit të Prishtinës nga Veterniku, shumë atraktive për banim,me pamje nga rruga kryesore dhe Parking te mjaftushem per vetura.

dyshemeja është e shtruar me parket,Ndër tjerash banesa posedon nxemje qendrore nga Termokosi, ka qasje direkte nga rruga kryesore, lehte e orjentueshme per klient, siguri te larte, pamje direkte nga rruga dhe prapa si dhe shumë përparësi tjera.

Për më shumë informata:

✆ 044 427 147 [+Viber WhatsApp Tel ]

Çmimi 550€uro

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)