Banesë me qira
290.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 02.04.2024
Është shikuar 37 herë
 

ID: 81848
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Kalabria (Emshir)
Sipërfaqe: 70 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 2
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Kalabri(Emshir), me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet tek kompleksi Prishtina Stars, ka nje siperfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e 2-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)