Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Leshohet me qira banesa në Emshir, është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.
Ndodhet ne katin e 5, posedon ashensor.
Sipërfaqe: 110m²
Renditja:
• Sallon dhe Kuzhinë
• 3 Dhoma gjumi
• Banjo
• Depo
• 2 Ballkone

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)