Banesë me qira
270.00 €

  • Perball UBT-se, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 26.05.2024

Banes me qira 2 dhomëshe ne lagjen Kalabria ngjit me Doganen perball UBT-se , me 65m2 kati 3-të. Çmimi: 270€.

Renditja:
Sallon me kuzhinë
1 Dhome e gjumit
Banjo
Ballkon dhe korridor.

Banesa është Komplet e mobiluar në një lagje te qete dhe familjare,në afërsi markete. Parking rrugor.

Për më shumë info kontakt në numrat më poshtë:

Tel 045 / 298 289

+383/ 45 298 289 (VIBER)

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)