Banesë me qira
250.00 €

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 12.06.2024

Lëshohet me qira banesa në lagjen Emshir, te hotel Nartel. Banesa është e mobiluar dhe e përshtatshme për banim.
Ndodhet ne katin e 3.
Çmimi: 250
Banesa ka këtë renditje:
• Salloni
• Kuzhinë
• Banjo
• Ballkon

045110099

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)