Banesë me qira
500.00 €

  • , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

ID e Pronës: 24621

Banesa gjendet në Kalabri (Emshir), kompleksi ”Prishtina Stars” objekti 11 katësh, ka sipërfaqe 85m² kati i 6-të, posedon ashensor funksional.
Banesa është e mobiluar me mobilje moderne me të gjitha pajisjet funksionale, dalje direkte në rrugën e lagjes dhe kyqje të shpejtë në rrugët kryesore të kryeqytetit si Dardania, Fushë Kosova, Veterrniku. Kompleksi është i rrethuar, me sigurim fizik 24/7 dhe me kamera sigurie. Po ashtu në shfrytëzim të banorëve është edhe pishina.
Banesa ka këtë renditje: sallon-kuzhinë, dy dhoma gjumi, koridor, depo, banjo dhe ballkon.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)