Banesë me qira
500.00 €

  • Banesë me qira në Kalabri - Emshir????, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Banesë me qira në Kalabri - Emshir????

▪️Çmimi: 500€????

▪Në kompleksin ‘’Prishtina Stars’’, me 86m2 kati 6 - me lift funksional, tërësisht e mobiluar dhe dizajnuar me arkitekturë moderne, vend shumë i qetë, me kushte shumë të mira banimi, me sigurim fizik 24/7 dhe me kamera sigurie, kënd të lojrave për fëmijë dhe gjatë sezonës verore ka pishinë të përshbashkët për banorët, e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️Depo.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)