Banesë me qira
300.00 €

  • Emshir te hotel nartel , Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.07.2024

Banes me qira 3 dhomëshe 72m2 Emshir te Hotel Nartel Çmimi : 300€.

Kati 2-të

Sallon
Kuzhinë
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Depo
Ballkon dhe koridor.

Ka uje dhe rryme 24h.

Me lift funksional.

Banesa eshte e mobiluar me paisje funksionale dhe shume e pershtatshme per banim.

Tel:

+383/45-298-289

+377/45-705-160

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)