Banesë me qira
230.00 €

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 26.08.2019
Ndryshuar me 10.09.2019
Është shikuar 389 herë
 

Banesë me qira në Prishtinë, Emshir, banesat e Nartelit, kati i VII-te.
Renditja:

▫Sallon me Kuzhinë,
▫1 Dhomë gjumi,
▫Koridor,
-Depo
▫Banjo dhe
▫Ballkon.

Banesa, e mobiluar komplet me mobile te reja.

Çmimi: 230€/muaj i diskutushem

☎ 045999986

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)