Banesë me qira
240.00 €

  • Banesë me qira në Emshir,, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 29 herë
 

afër gjelltores Nazi, me 68m2, kati 8, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, ka kushte shumë të mira banimi e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️ Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️ 2 dhoma të gjumit,
▪️ Banjo dhe
▪️ Ballkon.
Lirohet me 1 Korrik.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)