Banesë me qira
Me marrëveshje

  • EMSHIR, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.01.2022
Është shikuar 31 herë
 

Lëshohët banesa me qera në lagjën Emshir(Banesat e Arabve), Banesa është në katine e 2 dhe ka sipërfaqe prej 85m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë dhe tryezari ndaras, dy dhomë gjumi, një banjo, dy ballkona, koridor, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi!…

- ID:125
- Lokacioni: Emshir
- Statusi: Me Qira
- Lloji i Pronës Banesa
- Dhoma: 2
- Banjo: 1
- Shpajz 1
- Ballkon 2
- Cmimi 500

ASR- real estate

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)