Lokal me qira
900.00 €

  • Emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 10.06.2021
Është shikuar 3 herë
 

Lokal me qira me 100m2. Lokali posedon dy hyrje dhe ka dy banjo dhe i përshatshëm për të gjitha veprimtarit.

045 343 727

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)