Lokal me qira
250.00 €

  • Kalabri, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 14.09.2021
Është shikuar 17 herë
 

Zyre 75m2 me qira ne "Kalabri" saktesisht prane me rruga "Ilaz Kodra" ne kompleksi "Dardha". Zyra ndodhet ne katin e pare dhe ka kete formacion:
- Salle takimesh me kuzhine
- 2 Njesi Ndihmese
- Nyje Sanitare
- Terrase

Zyra eshte pajisur me ngrohje qendrore prej qytetit per minimizim shpenzimesh, leshohet per afat te gjate per destinime afariste por edhe per hapsire banimi, depozita e obligueshme
R2650
049411272, Facebook: Rozi Patundshmeri

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)