Shtëpi me qira
350.00 €

  • emshir, Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

Lëshohet shtepia me #qira në lagjën Emshir

– ID:1986
– Lokacioni:Emshir. Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: shtepi????
– Dhoma: ????4+1
– Banjo: 1????
– Kate: 3????
– Siperfaqe:270m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 350€ ????

Lëshohet #shtepia me #qira në lagjën Emshir Prishtine e cila perbehet nga tre kate, dy kate jane te mobiluara ne teresi. Kati i pare posedon sallon me kuzhine, nje dhome gjumi dhe banjo, kurse kati i dyte tre dhoma gjumi dhe nje banjo. Nxemjet jane me kalda me dru. Posedon edhe podrum e cila mund te shfrytezohet si garazhe e cila nxen tre vetura. Shtepia është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)