Shtëpi me qira
200.00 €

  • Katë shtëpie në Lagjen Kalabria., Kalabria (Emshir), Prishtinë
Publikuar me 13.10.2021
Është shikuar 108 herë
 

Katë shtëpie në Lagjen Kalabria.
Kati i shtëpis është e mobiluar komplet me të gjitha pajisjet.
Kati i shtëpis posedon:

•Sallon dhe Kuzhinë
•Dhomë gjumi
•Banjo
•Terasë


Çmimi 200€

Depoziti ështe i obligueshëm!

• Nr. Tel : +38348662447 /+38349254115
• Viber / Whatsapp : +383 48 662 447 /+383 49 254 115
• Email : efrealestate21@gmail.com
• Per me shume oferta vizitoni zyren tone :Dardani, Rruga"28 Nëntori"

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kalabria (Emshir)