Shtëpi me qira
280.00 €

  • , Kodra e Trimave, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet shtepia me #qira në lagjën Kodra e Trimave afer Hotelit Princi i Arberit

– ID:1770
– Lokacioni:Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: shtepi
– Dhoma: 2+1
– Banjo: 1
– Ballkon: 1
– Cmimi: 280€

Ofrohet shtepia me qira ne Prishtine/ Kodra e Trimave afer Hotelit Princi i Arberit kati i pare komplet, me hyrje te veqant dhe perbehet nga Qëndrim ditor (Sallon),Kuzhinë (e kompletuar)
dy dhoma gjumi , ( 1 dhome e kompletuar),Koridor, Banjo ( E kompletuar),Podrum,dhe nje parking per veture, Nxemje qendrore me dy mundesi ( rryme dhe me dru). Ujë te garantuar 24h ( me ujesjelles si dhe bunar)

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Kodra e Trimave