Banesë me qira
360.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 21.08.2023

Lëshohet banesa me #qira në lagjën Prishtina e Re

– ID:1864
– Lokacioni:rr.Behar Begolli, Prishtine ????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: ????2+1
– Banjo: 1????
– Siperfaqe:83m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 360€ ????

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Prishtina e Re, ne rr.Behar Begolli ne Prishtine,dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari, dy dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re