Banesë me qira
360.00 €

  • , Lagjia Prishtina e re, Prishtinë
Publikuar me 23.08.2023

ID: 64114
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Prishtina e Re
Sipërfaqe: 83 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 1+1 te Prishtina e Re, me kushte shum te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Behar Begolli, ka nje siperfaqe prej 83m2 është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | 2 Ballkona |

Shpallje tjera në lagjen Lagjia Prishtina e re