Banesë me qira
Me marrëveshje

  • lagjia e spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën e Spitalit

– ID: 1979
– Lokacioni: Rruga Muharrem Fejza,Prishtine????
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma:2+1 ????
– Kati: Perdhese ????
– Siperfaqe: m²????
– Banjo: 2????
– Ballkon:1 ????
– Cmimi: I Negociushem € ????

Ofrohet #banesa per #qira në lagjën e Spitalit pozicion i pershtatshem per banim ose zyre ne katin perdhese, Banesa posedon sallon me kuzhine , dy dhome gjumi, dy banjo dhe Terrace. Banesa eshte e pamobiluar vetem me kuzhine te kompletuar!

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit