Banesë me qira
370.00 €

  • Banesë me qira në Lagjen e Spitalit????, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023
Është shikuar 39 herë
 

▪️Te Furra Diti, me 90m2, kati 4 me lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumit,
▪️2 Banjo.
▪️Ballkon.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+383 44 599 989 + WhatsApp +Viber

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit