Banesë me qira
Është dhënë!

  • muharrem fejza, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 29.11.2023
Ndryshuar me 01.12.2023
Është shikuar 67 herë
 

Ofrohet PËR #QIRA Banesë 1+1 ne rrugen "Muharrem Fejza" në Prishtinë

57m²│ Dhoma gjumi│Sallon│Kati 2-të

Banesa ndodhet në afërsi me super viven 2
Banesa ka nje qasje shume te lehtë në rrugën Muharrem Fejza si dhe ka afer marketet, kafiterit, restorantet etj. ku keni mundesi të jetoni në një ambient tejët të bukur dhe me shumë pamje.

Përfshinë 57m² , e gjitha e renovuar së fundmi dhe përmban Sallonin, Kuzhinen, Dhoma gjumi, Ballkoni dhe Banjon.


P.S Vetem per qifte
Çmimi:250 €/muaj plus depozita
Për më shumë informata:
044 690 769
049152592

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit