Banesë me qira
400.00 €

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 02.12.2023
Është shikuar 31 herë
 

Lëshohet me qira super banesa në rrugën Muharrem Fejza ne fillim te Restaurant Loriano, Banesa është e mobiluar në tërësi në mënyrë moderne dhe mobilje të kualitetit të lartë e pa banuar me pare.

Banesa është e re dhe ka të gjitha pajisjet e nevojshme të pa përdorura, është shumë e përshtatshme për banim për çifte dhe familjarë.

Banesa ka hapësirë të mjaftueshme edhe për parkim dhe ndodhet në një lokacion të përshtatshëm.

Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos si dhe posedon ashensor.

Çmimi: 400€ i diskutueshëm per familjar afatgjat Qifte.

Rënditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• Dhome gjumi
• Banjo
• Ballkon
• Depo
Na kontaktoni ne nr 045190019

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit