Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2023
Është shikuar 61 herë
 

????Lëshohet Banesa me Qera
????Mbrapa Spitalit-Prishtinë
Në Kompleksin e Berisha Group

????Sipërfaqja e Banesës 85m2

????Banesa Posedon
✔️Sallon me Kuzhinë
✔️Dy Dhoma të Gjumit
✔️Dy Banjo
✔️Terasë
✔️Hapësirë Parkimi(Garazh)

????Banesa është e mobiluar në tërësi dhe ka kushte të mira banimi.

???? Për informata më të hollësishme na vizitoni në zyren tonë në Fushë Kosovë te Rrethi-Rruga “Vëllezërit Majanci” apo na kontaktoni në :
????+38348315333
????(viber)+38348316333
[email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit