Banesë me qira
350.00 €

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2023
Është shikuar 31 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjën e Spitalit

– ID:970
– Lokacioni:Lagjia e spitalit, mbrapa Eulex, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:2+1, dhe garazhe
– Banjo: 2
– Kati:2
– Siperfaqe:82m²
– Ballkon: 1
– Cmimi:350 €

Lëshohet banesa me qira në lagjën e spitalit, mbrapa EULEX, tek vellezerit Asllani, ne Prishtine.Banesa eshte 3 vjet e re dhe ne gjendje te përsosur.. Ka dy dhoma gjumi, dy banjo, sallon me kuzhine, nje depo, ballkonin e madh si dhe nje koridor solid per levizje te lirshme. Objekti posedon parkun e vet, kendin e lojërave per femije si dhe dy lifta..Se shpejti pritet lidhja me ngrohtoren e Termokosit . Sipas marrëveshjes mund te ipet edhe vendparkingu qe gjendet ne garazhen nëntokësore te objektit ne fjale. Objekti gjendet afer eulexit te vëllezërit Asllani.. Pos tjerash ka çasje te shpejt disa minuteshe ne rrugen B, QKUK sidhe rrugen kryesore afer rrethit te flamurit. Shkolla Hasan Prishtina poashtu eshte disa minuta afer objekt.

Banesa eshte e pamobiluar, posedon vetem kuzhinen dhe elementet e veta dhe banjo me elementet e veta
Cmimi eshte i diskutueshem.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit