Banesë me qira
300.00 €

  • , Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 05.12.2023
Është shikuar 8 herë
 

Lëshohet banesa me qira në lagjen e Spitalit

– ID:565
– Lokacioni: Lagjia e spitalit, Prishtine
– Statusi: Me Qira
– Lloji i Pronës: Banesë
– Dhoma:1+1
– Banjo: 1
– Kati: 4
– Siperfaqe: 63m²
– Ballkon: 1
– Cmimi: 300 €

Lëshohet banesa me qira në lagjën e Spitalit, ne rrugen Muharrem Fejza, afer Arabic Salon, Relax 1, kati i 4, (ndertesa tek bosfor 2) dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari nje dhome gjumi, një banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Banesa eshte fuksionale dhe me pamje nga lindja.

Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]
???? Prishtinë, Rr.”Meto Bajraktari” Lokali 48
HOME IS THE KEY OF SUCCESS

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit