Banesë me qira
Me marrëveshje

  • Lagjia e Spitalit, Lagjja e spitalit, Prishtinë
Publikuar me 15.05.2024

Lëshohet me qira banesa ne Lagjen e Spitalit, rr Muharrem Fejza, afër Chelsea Point. Banesa është e mobiluar dhe shumë e pershtatshme per banim.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos.
Renditja:
• Sallon dhe kuzhinë
• 2 Dhoma gjumi
• 2 Banjo
• Ballkon i madh
Koridor

046166499

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lagjja e spitalit