Banesë me qira
450.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 15.09.2023

ID: 66386
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Dhoma: 2
Banjo: 1
Kati: 5
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per qira banesë 2+1 në Lakrishtë, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne kompleksin Beni Dona, dhe gjendet ne katin e 5-të, është e mobiluar komplet dhe e pa banuar me parë.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte