Banesë me qira
490.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 54509
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet për Qira Banesë 2+1 në lagjen Lakrisht, me kushte shum te mira per banim. Banesa është e mobiluar komplet në gjendje shume te mire dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte