Banesë me qira
350.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 63700
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Sipërfaqe: 83 m²
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banese 2+1 ne lagjen Lakrishte. Banesa posedon nje siperfaqe prej 83m2, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me kuzhine | 2 Dhome gjumi | Banjo | Korridor | 2 Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte