Banesë me qira
300.00 €

  • Banesë me qira në Lakrishte????, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 03.11.2023
Është shikuar 157 herë
 

▪️Te Procrediti, kati 1, me 60m², me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️ Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️ Dhomë gjumi
▪️ Banjo,
▪️ Ballkon, dhe
▪️ Garazh.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
044 449 403

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte