Banesë me qira
660.00 €

  • Lakrishtë, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 21.11.2023
Është shikuar 28 herë
 

Lëshohet me qira banesa në Lakrishtë. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe shumë e përshtatshme për banim.

Banesa posedon ngrohje me Termokos si dhe ka garazh.

Sipërfaqja: 108m2
Çmimi: 660

Renditja:
Sallon dhe kuzhinë
2 Dhoma gjumi
Banjo dhe WC
2 Ballkona

Banesa ka gjithashtu 2 ashensor.

Kodi:2562

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook
Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , si dhe
https://www.instagram.com/realestatesmart/
apo per me shume oferta apo banesa te lira:
http://www.merrmeqira.com/user/profile/smart
https://gjirafa.com/Top/Patundshmeri?f=0&sh=Kosove&r=Prishtine&k=Ban
esa&llshp=Qira
ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte