Banesë me qira
600.00 €

  • Banesë me qira në Lakrishte????, Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 01.12.2023
Është shikuar 32 herë
 

▪️Te objekti Tregtia, me 100m², kati 10 me dy me lifta funksional, ka #termokos, poashtu ka parking të jashtëm dhe atë nëntokësorë (parkingu nëntokësor është me pagesë shtesë), me orendi të reja moderne dhe pajisje amvisërie, me pamje nga jug-lindja (nga bulevardi Bill Clinton), me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë
▪️2 Dhoma gjumi,
▪️2 Banjo, dhe
▪️2 Ballkona.

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte