Banesë me qira
600.00 €

  • , Lakrishte, Prishtinë
Publikuar me 04.12.2023
Është shikuar 21 herë
 

ID: 33370
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Lakrishte
Sipërfaqe: 99 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 10
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë 2+1 per qira në Lakrishte, gjendet në katin e dhjetë dhe posedon dy ashensorë, poashtu ka parking të jashtëm me kartelë dhe atë nëntokësorë, është e re e pa banuar më parë, sapo mobiluar me orendi të reja moderne dhe pajisje amvisërie.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | 2 Ballkona |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Lakrishte