Banesë me qira
400.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 18.09.2023

ID: 63216
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 96 m²
Dhoma: 2
Banjo: 2
Kati: 5
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet banesë 2+1 per qira në lagjen Mati 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet ne Rr.Muharrem Fejza, afër shkolles Pavarsia, ka nje siperfaqe prej 96m2 dhe gjendet ne katin e 5-të, e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja: Sallon me kuzhinë | 2 Dhoma gjumi | 2 Banjo | Ballkon | Depo |

Shpallje tjera në lagjen Mati-1