Banesë me qira
570.00 €

  • Banesë me qira në Lagjën e Spitalit????, Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 19.09.2023

Banesë me qira në Lagjën e Spitalit????
▪️Çmimi: 570€????
▪️Në Rrugën Muharrem Fejza, afër ish Institutit Gjyqysor, objekti Art Construction, me 110m2, kati 4 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi (mobiljet e sallonit vijnë tjera të reja komplet), si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️3 dhoma gjumit,
▪️Banjo,
▪️Wc
▪️Depo
▪️Ballkon, dhe
▪️Garazh.
Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel ????
+38345949015

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1