Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 04.03.2024
Është shikuar 39 herë
 

ID: 78858
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Dhoma: 2
Banjo: 1
????: 046336699
MOBILUAR
PO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 2+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira banimi. Banesa gjendet afër shkolles “Pavarsia”, është e mobiluar komplet dhe e gatshme per banim.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1