Banesë me qira
Me marrëveshje

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

ID: 82573
Prona: Banesë
Oferta: për QIRA
Qyteti: Prishtinë
Lagjja: Mati
Sipërfaqe: 67 m²
Dhoma: 1
Banjo: 1
Kati: 7
????: 046336699
MOBILUAR
JO
PËRSHKRIMI RRETH PRONËS
Ofrohet per Qira banesë 1+1 në Matin 1, me kushte shumë te mira. Banesa ka nje siperfaqe prej 67m2 dhe ndodhet ne katin e 7-të, është e pa mobilur, posedon dhe garazhen per vetura.

Renditja : Sallon me Kuzhinë | Dhomë gjumi | Banjo | Depo | Ballkon |

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1