Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Mati 1

– ID: 1648
– Lokacioni: Mati 1-Kompleksi Rrezja,Prishtine
– Statusi: Me #Qira
– Lloji i Pronës: Banesë????
– Dhoma: 3+1????
– Banjo: 2????
– Kati: 7 ???? (Lifti funksional)
– Siperfaqe:m²????
– Ballkon: 1????
– Cmimi: 300 € ????

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Lëshohet #banesa me #qira në lagjën Mati 1 ne rrugen Ndue Perlleshi kompleksi Rrezja, dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë me tryezari tre dhoma gjumi, dy banjo, ballkonë, koridor. Banesa është e mobiluar në tërësi dhe është shumë e përshtatshme për Familjar.
Për më shumë Info:

ASR- Real Estate
????+38349875949
????www.asr-ks.com
????e-mail: [email protected]

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1