Banesë me qira
300.00 €

  • , Mati-1, Prishtinë
Publikuar me 16.04.2024
Ndryshuar me 16.04.2024

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe , ne rrugen Muharrem Fejza (ne ndertesat e Chelsa Point) me siperfaqe 64m2.

E pershtatshme per banim por edhe per zyre.

Kati i perdhese.

Çmimi:300€.

Sallon me kuzhine
1 Dhoma gjumi
Banjo
Ballkon dhe koridor.

E kyqyr ne rrjetin Termokos.

E pa mobiluar, ujë dhe rrymë 24h.

Lirohet prej dates 20 Prill.

+383 45 298 289 (Viber)
045 298 289300

Kontakto pronarin

Shpallje tjera në lagjen Mati-1